ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΓΙΑ ΔΩΡΕΑ

Ο Διευθυντής του 8ου Δημοτικού Σχολείου Έδεσσας , ο σύλλογος διδασκόντων και το Δ. Σ. του συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου,ευχαριστούμε θερμά τις εταιρίες   «ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ SUPER MARKET»   και  «Lidl Hellas» για την ευγενική προσφορά τους ,  για την κάλυψη αναγκών του σχολείου με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς.

Ευχαριστήριο στο Σύλλογο Γονέων

Οι μαθητές, ο σύλλογος διδασκόντων και ο διευθυντής του σχολείου ευχαριστούν θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων  του σχολείου μας, για την ευγενική προσφορά τους στο σχολείο πίνακα και οθόνες για το εργαστήριο πληροφορικής μας και για τη συνεχή υποστήριξη και συμπαράσταση που μας δείχνουν.

This gallery contains 2 photos.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΑΣΜΟ 11-9-2023

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες σας ενημερώνουμε ότι ο καθιερωμένος αγιασμός θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 11-9-2023 και ώρα 9:00 πμ στο προαύλιο του σχολείου. Παρακαλούμε πολύ η προσέλευση να γίνει ένα τέταρτο νωρίτερα για να αρχίσει ο αγιασμός στην ώρα του. Οι μαθητές μετά το πέρας του αγιασμού θα μπουν στις τάξεις τους και θα παραλάβουν τα βιβλία Continue reading →