Επίδοση βαθμολογίας Β’ τριμήνου

Αγαπητοί γονείς,

Την Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024 και ώρα 13.15, θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου στους μαθητές/τριες, καθώς επίσης, θα μπορείτε να ενημερωθείτε για την πρόοδο των παιδιών σας, από τους εκπαιδευτικούς όλων των ειδικοτήτων. Παράλληλα και προς ενημέρωσή σας, το Υπουργείο Παιδείας με οδηγία του, ζητά να ενημερωθούν όλοι οι γονείς, για τον αριθμό Μητρώου των παιδιών τους. Οι έλεγχοι προόδου, αναφέρουν μεταξύ των άλλων και τον αριθμό Μητρώου, αποτελούν επίσημο έγγραφο του σχολείου, και μπορείτε επίσημα να τον επικαλείστε και να τον έχετε ως βεβαιωτικό του παραπάνω αριθμού. Σε κάθε περίπτωση το σχολείο είναι στην διάθεσή σας. Οι γονείς των μαθητών/τριών, των Α΄ και Β΄ τάξεων, θα ενημερωθούν υπεύθυνα για τον αριθμό Μητρώου των παιδιών τους, με επίσημο έγγραφο του σχολείου, την ίδια ημέρα (Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024).

Με εκτίμηση,

Ο Διευθυντής του σχολείου Κουρσαράκος Γ. Δημήτριος